Klub Sportowy LKS Iskra Zgłobień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sponsorzy

FIRMA ALMIR

Mirosław Świder

Obróbka CNC

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 121, wczoraj: 505
ogółem: 1 215 560

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-20 LKS Hermanowa 1:1 Iskra Zgłobień relacja ›
2017-08-20 Grunwald Budziwój 4:3 KP Zabajka zobacz ›
2017-08-20 Czarni Czudec 2:1 Orzeł Wysoka Głogowska zobacz ›
2017-08-20 KS Przybyszówka 2:3 LKS Trzebownisko zobacz ›
2017-08-20 Granit Wysoka Strzyżowska 0:3 LKS Jasionka zobacz ›
2017-08-20 Victoria Budy Głogowskie 0:3 KS Zaczernie zobacz ›
2017-08-31 Świlczanka Świlcza 2:3 Grom Mogielnica zobacz ›
2017-08-26 LKS Trzebownisko 3:0 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
2017-08-26 Grom Mogielnica 1:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
2017-08-27 Iskra Zgłobień 2:3 KS Zaczernie relacja ›
2017-08-27 LKS Jasionka 2:3 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
2017-08-27 Orzeł Wysoka Głogowska 0:0 KS Przybyszówka zobacz ›
2017-08-27 KP Zabajka 2:3 Czarni Czudec zobacz ›
2017-08-27 LKS Hermanowa 4:6 Świlczanka Świlcza zobacz ›
2017-09-03 KS Przybyszówka 0:0 KP Zabajka zobacz ›
2017-09-03 Czarni Czudec 1:0 Grom Mogielnica zobacz ›
2017-09-03 Victoria Budy Głogowskie 1:0 LKS Trzebownisko zobacz ›
2017-09-03 KS Zaczernie 0:0 LKS Jasionka zobacz ›
2017-09-03 Świlczanka Świlcza 2:1 Iskra Zgłobień relacja ›
2017-09-03 Grunwald Budziwój 5:4 LKS Hermanowa zobacz ›
2017-09-03 Granit Wysoka Strzyżowska 3:0 Orzeł Wysoka Głogowska zobacz ›
2017-09-10 Orzeł Wysoka Głogowska 1:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
2017-09-10 Grom Mogielnica 2:2 KS Przybyszówka zobacz ›
2017-09-10 Iskra Zgłobień 1:2 LKS Jasionka relacja ›
2017-09-10 LKS Hermanowa 1:2 Czarni Czudec zobacz ›
2017-09-10 Świlczanka Świlcza 1:0 Grunwald Budziwój zobacz ›
2017-09-10 KP Zabajka 4:2 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
2017-09-10 LKS Trzebownisko 2:2 KS Zaczernie zobacz ›
2017-09-17 Czarni Czudec 4:4 Świlczanka Świlcza zobacz ›
2017-09-17 KS Przybyszówka 3:2 LKS Hermanowa zobacz ›
2017-09-17 LKS Jasionka 2:1 LKS Trzebownisko zobacz ›
2017-09-17 Victoria Budy Głogowskie 2:4 KP Zabajka zobacz ›
2017-09-17 KS Zaczernie 2:1 Orzeł Wysoka Głogowska zobacz ›
2017-09-17 Granit Wysoka Strzyżowska 4:1 Grom Mogielnica zobacz ›
2017-11-18 Grunwald Budziwój 0:2 Iskra Zgłobień relacja ›
2017-09-23 Orzeł Wysoka Głogowska 2:1 LKS Jasionka zobacz ›
2017-09-23 Grom Mogielnica 1:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
2017-09-24 Iskra Zgłobień 1:4 LKS Trzebownisko relacja ›
2017-09-24 Grunwald Budziwój 4:0 Czarni Czudec zobacz ›
2017-09-24 Świlczanka Świlcza 1:0 KS Przybyszówka zobacz ›
2017-09-24 LKS Hermanowa 4:2 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
2017-09-24 KP Zabajka 1:3 KS Zaczernie zobacz ›
2017-10-01 Czarni Czudec 6:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
2017-10-01 KS Przybyszówka 2:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
2017-10-01 LKS Jasionka 2:2 KP Zabajka zobacz ›
2017-10-01 Victoria Budy Głogowskie 1:3 LKS Hermanowa zobacz ›
2017-10-01 KS Zaczernie 2:0 Grom Mogielnica zobacz ›
2017-10-01 Granit Wysoka Strzyżowska 3:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
2017-10-01 LKS Trzebownisko 4:1 Orzeł Wysoka Głogowska zobacz ›
2017-10-07 Iskra Zgłobień 4:4 Orzeł Wysoka Głogowska relacja ›
2017-10-08 Grom Mogielnica 1:2 LKS Jasionka zobacz ›
2017-10-08 Czarni Czudec 1:1 KS Przybyszówka zobacz ›
2017-10-08 LKS Hermanowa 1:1 KS Zaczernie zobacz ›
2017-10-08 KP Zabajka 2:2 LKS Trzebownisko zobacz ›
2017-10-08 Świlczanka Świlcza 0:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
2017-10-08 Grunwald Budziwój 3:3 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
2017-10-14 KS Przybyszówka 2:1 Iskra Zgłobień relacja ›
2017-10-15 Granit Wysoka Strzyżowska 1:1 Czarni Czudec zobacz ›
2017-10-15 Orzeł Wysoka Głogowska 0:1 KP Zabajka zobacz ›
2017-10-15 LKS Jasionka 4:0 LKS Hermanowa zobacz ›
2017-10-15 Victoria Budy Głogowskie 1:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
2017-10-15 KS Zaczernie 1:3 Świlczanka Świlcza zobacz ›
2017-10-15 LKS Trzebownisko 4:2 Grom Mogielnica zobacz ›
10  2017-10-21 Grom Mogielnica 1:0 Orzeł Wysoka Głogowska zobacz ›
10  2017-10-22 Czarni Czudec 2:0 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
10  2017-10-22 KS Przybyszówka 1:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
10  2017-10-22 Iskra Zgłobień 2:1 KP Zabajka relacja ›
10  2017-10-22 LKS Hermanowa 1:3 LKS Trzebownisko zobacz ›
10  2017-10-22 Świlczanka Świlcza 0:1 LKS Jasionka zobacz ›
10  2017-10-22 Grunwald Budziwój 2:4 KS Zaczernie zobacz ›
11  2017-10-28 LKS Trzebownisko 6:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
11  2017-10-28 Granit Wysoka Strzyżowska 8:0 Iskra Zgłobień relacja ›
11  2017-10-29 LKS Jasionka 3:1 Grunwald Budziwój zobacz ›
11  2017-10-29 Orzeł Wysoka Głogowska 4:1 LKS Hermanowa zobacz ›
11  2017-10-29 Victoria Budy Głogowskie 1:2 KS Przybyszówka zobacz ›
11  2017-10-29 KS Zaczernie 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
11  2017-10-29 KP Zabajka 2:1 Grom Mogielnica zobacz ›
12  2017-11-05 Iskra Zgłobień 2:1 Grom Mogielnica relacja ›
12  2017-11-05 LKS Hermanowa 1:1 KP Zabajka zobacz ›
12  2017-11-05 Orzeł Wysoka Głogowska 1:0 Świlczanka Świlcza zobacz ›
12  2017-11-05 Grunwald Budziwój 3:4 LKS Trzebownisko zobacz ›
12  2017-11-05 Czarni Czudec 5:3 LKS Jasionka zobacz ›
12  2017-11-05 KS Przybyszówka 0:0 KS Zaczernie zobacz ›
12  2017-11-05 Granit Wysoka Strzyżowska 0:2 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
13  2017-11-11 LKS Jasionka 1:5 KS Przybyszówka zobacz ›
13  2017-11-11 Orzeł Wysoka Głogowska 2:3 Grunwald Budziwój zobacz ›
13  2017-11-11 LKS Trzebownisko 2:2 Czarni Czudec zobacz ›
13  2017-11-12 Grom Mogielnica 4:2 LKS Hermanowa zobacz ›
13  2017-11-12 Victoria Budy Głogowskie 2:1 Iskra Zgłobień zobacz ›
13  2017-11-12 KP Zabajka 1:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
13  2017-11-12 KS Zaczernie 3:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
14  2018-03-31 Iskra Zgłobień 1:2 LKS Hermanowa relacja ›
14  2018-03-31 Grom Mogielnica 1:4 Świlczanka Świlcza zobacz ›
14  2018-03-31 KP Zabajka 4:0 Grunwald Budziwój zobacz ›
14  2018-03-31 Orzeł Wysoka Głogowska 2:3 Czarni Czudec zobacz ›
14  2018-03-31 LKS Trzebownisko 2:2 KS Przybyszówka zobacz ›
14  2018-03-31 LKS Jasionka 6:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
14  2018-03-31 KS Zaczernie 0:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
15  2018-04-07 Granit Wysoka Strzyżowska 1:3 LKS Trzebownisko zobacz ›
15  2018-04-08 Czarni Czudec 3:2 KP Zabajka zobacz ›
15  2018-04-08 KS Przybyszówka 3:1 Orzeł Wysoka Głogowska zobacz ›
15  2018-04-08 Świlczanka Świlcza 1:5 LKS Hermanowa zobacz ›
15  2018-04-08 KS Zaczernie 2:1 Iskra Zgłobień relacja ›
15  2018-04-08 Grunwald Budziwój 4:1 Grom Mogielnica zobacz ›
15  2018-04-08 Victoria Budy Głogowskie 2:2 LKS Jasionka zobacz ›
16  2018-04-15 LKS Hermanowa 1:0 Grunwald Budziwój zobacz ›
16  2018-04-15 KP Zabajka 0:1 KS Przybyszówka zobacz ›
16  2018-04-15 Iskra Zgłobień 2:2 Świlczanka Świlcza relacja ›
16  2018-04-15 Grom Mogielnica 0:1 Czarni Czudec zobacz ›
16  2018-04-15 Orzeł Wysoka Głogowska 2:1 Granit Wysoka Strzyżowska zobacz ›
16  2018-04-15 LKS Trzebownisko 6:1 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
16  2018-05-31 LKS Jasionka KS Zaczernie 17:00
17  2018-04-22 LKS Jasionka 1:4 Iskra Zgłobień relacja ›
17  2018-04-22 KS Zaczernie 4:3 LKS Trzebownisko zobacz ›
17  2018-04-22 Czarni Czudec 2:0 LKS Hermanowa zobacz ›
17  2018-04-22 KS Przybyszówka 0:2 Grom Mogielnica zobacz ›
17  2018-04-22 Victoria Budy Głogowskie 1:1 Orzeł Wysoka Głogowska zobacz ›
17  2018-04-22 Grunwald Budziwój 3:1 Świlczanka Świlcza zobacz ›
17  2018-04-22 Granit Wysoka Strzyżowska 3:1 KP Zabajka zobacz ›
18  2018-04-28 Iskra Zgłobień Grunwald Budziwój 16:30
18  2018-04-29 KP Zabajka Victoria Budy Głogowskie 17:00
18  2018-04-29 LKS Trzebownisko LKS Jasionka 17:00
18  2018-04-29 Świlczanka Świlcza Czarni Czudec 17:00
18  2018-04-29 Grom Mogielnica Granit Wysoka Strzyżowska 17:00
18  2018-04-29 Orzeł Wysoka Głogowska KS Zaczernie 17:00
18  2018-04-29 LKS Hermanowa KS Przybyszówka 17:00
19  2018-05-01 LKS Jasionka Orzeł Wysoka Głogowska 17:00
19  2018-05-01 LKS Trzebownisko Iskra Zgłobień 16:00
19  2018-05-02 Czarni Czudec Grunwald Budziwój 17:00
19  2018-05-03 KS Przybyszówka Świlczanka Świlcza 17:00
19  2018-05-03 Granit Wysoka Strzyżowska LKS Hermanowa 17:00
19  2018-05-03 Victoria Budy Głogowskie Grom Mogielnica 17:00
19  2018-05-03 KS Zaczernie KP Zabajka 17:00
20  2018-05-06 KP Zabajka LKS Jasionka 17:00
20  2018-05-06 Świlczanka Świlcza Granit Wysoka Strzyżowska 17:00
20  2018-05-06 Iskra Zgłobień Czarni Czudec 11:30
20  2018-05-06 Grom Mogielnica KS Zaczernie 17:00
20  2018-05-06 Orzeł Wysoka Głogowska LKS Trzebownisko 17:00
20  2018-05-06 LKS Hermanowa Victoria Budy Głogowskie 17:00
20  2018-05-06 Grunwald Budziwój KS Przybyszówka 17:00
21  2018-05-12 LKS Jasionka Grom Mogielnica 17:00
21  2018-05-13 KS Przybyszówka Czarni Czudec 17:00
21  2018-05-13 Orzeł Wysoka Głogowska Iskra Zgłobień 13:00
21  2018-05-13 Victoria Budy Głogowskie Świlczanka Świlcza 17:00
21  2018-05-13 KS Zaczernie LKS Hermanowa 17:00
21  2018-05-13 Granit Wysoka Strzyżowska Grunwald Budziwój 17:00
21  2018-05-13 LKS Trzebownisko KP Zabajka 17:00
22  2018-05-20 KP Zabajka Orzeł Wysoka Głogowska 17:00
22  2018-05-20 Czarni Czudec Granit Wysoka Strzyżowska 17:00
22  2018-05-20 Świlczanka Świlcza KS Zaczernie 17:00
22  2018-05-20 Iskra Zgłobień KS Przybyszówka 11:30
22  2018-05-20 Grom Mogielnica LKS Trzebownisko 17:00
22  2018-05-20 Grunwald Budziwój Victoria Budy Głogowskie 17:00
22  2018-05-20 LKS Hermanowa LKS Jasionka 17:00
23  2018-05-26 LKS Jasionka Świlczanka Świlcza 17:00
23  2018-05-26 KP Zabajka Iskra Zgłobień 17:00
23  2018-05-27 Orzeł Wysoka Głogowska Grom Mogielnica 17:00
23  2018-05-27 Victoria Budy Głogowskie Czarni Czudec 17:00
23  2018-05-27 KS Zaczernie Grunwald Budziwój 17:00
23  2018-05-27 Granit Wysoka Strzyżowska KS Przybyszówka 17:00
23  2018-05-27 LKS Trzebownisko LKS Hermanowa 17:00
24  2018-06-03 Czarni Czudec KS Zaczernie 17:00
24  2018-06-03 KS Przybyszówka Victoria Budy Głogowskie 17:00
24  2018-06-03 Świlczanka Świlcza LKS Trzebownisko 17:00
24  2018-06-03 Iskra Zgłobień Granit Wysoka Strzyżowska 11:30
24  2018-06-03 Grom Mogielnica KP Zabajka 17:00
24  2018-06-03 Grunwald Budziwój LKS Jasionka 17:00
24  2018-06-03 LKS Hermanowa Orzeł Wysoka Głogowska 17:00
25  2018-06-10 KP Zabajka LKS Hermanowa 17:00
25  2018-06-10 LKS Jasionka Czarni Czudec 17:00
25  2018-06-10 Grom Mogielnica Iskra Zgłobień 11:30
25  2018-06-10 Orzeł Wysoka Głogowska Świlczanka Świlcza 17:00
25  2018-06-10 KS Zaczernie KS Przybyszówka 17:00
25  2018-06-10 Victoria Budy Głogowskie Granit Wysoka Strzyżowska 17:00
25  2018-06-10 LKS Trzebownisko Grunwald Budziwój 17:00
26  2018-06-17 Czarni Czudec LKS Trzebownisko 17:00
26  2018-06-17 Granit Wysoka Strzyżowska KS Zaczernie 17:00
26  2018-06-17 LKS Hermanowa Grom Mogielnica 17:00
26  2018-06-17 Iskra Zgłobień Victoria Budy Głogowskie 11:00
26  2018-06-17 KS Przybyszówka LKS Jasionka 17:00
26  2018-06-17 Świlczanka Świlcza KP Zabajka 17:00
26  2018-06-17 Grunwald Budziwój Orzeł Wysoka Głogowska 17:00

Najbliższe spotkanie

Iskra ZgłobieńGrunwald Budziwój
Iskra Zgłobień   Grunwald Budziwój
2018-04-28, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS JasionkaIskra Zgłobień
LKS Jasionka 1:4 Iskra Zgłobień
2018-04-22, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
LKS Jasionka 1:4 Iskra Zgłobień
KS Zaczernie 4:3 LKS Trzebownisko
Czarni Czudec 2:0 LKS Hermanowa
KS Przybyszówka 0:2 Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie 1:1 Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Budziwój 3:1 Świlczanka Świlcza
Granit Wysoka Strzyżowska 3:1 KP Zabajka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Iskra Zgłobień - Grunwald Budziwój
KP Zabajka - Victoria Budy Głogowskie
LKS Trzebownisko - LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza - Czarni Czudec
Grom Mogielnica - Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska - KS Zaczernie
LKS Hermanowa - KS Przybyszówka

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Losowa galeria

Staroniwa - Iskra
Ładowanie...

MEDIA