Klub Sportowy LKS Iskra Zgłobień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sponsorzy

 

 

 

FIRMA ALMIR

Mirosław Świder

Obróbka CNC

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 283, wczoraj: 224
ogółem: 1 262 034

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-19 LKS Jasionka 1:0 Plantator Nienadówka zobacz ›
2018-08-19 Victoria Budy Głogowskie 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
2018-08-19 LKS Hermanowa 4:0 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-08-19 Piast Nowa Wieś 2:3 Grunwald Budziwój zobacz ›
2018-08-19 Zimowit Rzeszów 1:3 Aramix Niebylec zobacz ›
2018-08-19 KS Przybyszówka 1:0 Start Borek Stary zobacz ›
2018-08-19 Iskra Zgłobień pauza ---
2018-08-25 Crasnovia Krasne 4:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
2018-08-25 Czarni Czudec 3:1 LKS Hermanowa zobacz ›
2018-08-26 Start Borek Stary 3:6 Iskra Zgłobień relacja ›
2018-08-26 LKS Jasionka 0:4 Victoria Budy Głogowskie zobacz ›
2018-08-26 Plantator Nienadówka pauza ---
2018-08-26 Grunwald Budziwój 2:1 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2018-08-26 Aramix Niebylec 3:1 KS Przybyszówka zobacz ›
2018-09-02 Zimowit Rzeszów 0:4 Crasnovia Krasne zobacz ›
2018-09-02 Piast Nowa Wieś 2:1 Czarni Czudec zobacz ›
2018-09-02 KS Przybyszówka 1:2 Grunwald Budziwój zobacz ›
2018-09-02 Victoria Budy Głogowskie 2:1 Plantator Nienadówka zobacz ›
2018-09-02 LKS Hermanowa 0:3 LKS Jasionka zobacz ›
2018-09-02 Iskra Zgłobień 2:4 Aramix Niebylec relacja ›
2018-09-02 Start Borek Stary pauza ---
2018-09-08 Crasnovia Krasne 5:1 KS Przybyszówka zobacz ›
2018-09-09 Czarni Czudec 5:0 Zimowit Rzeszów zobacz ›
2018-09-09 Victoria Budy Głogowskie 1:1 LKS Hermanowa zobacz ›
2018-09-09 Plantator Nienadówka 2:2 Start Borek Stary zobacz ›
2018-09-09 LKS Jasionka 2:2 Piast Nowa Wieś zobacz ›
2018-09-09 Aramix Niebylec pauza ---
2018-09-12 Grunwald Budziwój 3:2 Iskra Zgłobień relacja ›
2018-09-15 Piast Nowa Wieś Victoria Budy Głogowskie 16:00
2018-09-15 Zimowit Rzeszów LKS Jasionka 16:00
2018-09-16 Iskra Zgłobień Crasnovia Krasne 14:00
2018-09-16 Start Borek Stary Aramix Niebylec 14:30
2018-09-16 LKS Hermanowa Plantator Nienadówka 15:00
2018-09-16 KS Przybyszówka Czarni Czudec 16:00
2018-09-16 Grunwald Budziwój pauza ---
2018-09-23 Czarni Czudec Iskra Zgłobień 11:00
2018-09-23 LKS Jasionka KS Przybyszówka 12:00
2018-09-23 Victoria Budy Głogowskie Zimowit Rzeszów 14:00
2018-09-23 LKS Hermanowa Piast Nowa Wieś 14:00
2018-09-23 Grunwald Budziwój Start Borek Stary 14:00
2018-09-23 Plantator Nienadówka Aramix Niebylec 16:00
2018-09-23 Crasnovia Krasne pauza ---
2018-09-29 Piast Nowa Wieś Plantator Nienadówka 15:00
2018-09-29 Zimowit Rzeszów LKS Hermanowa 16:00
2018-09-30 KS Przybyszówka Victoria Budy Głogowskie 17:00
2018-09-30 Iskra Zgłobień LKS Jasionka 11:30
2018-09-30 Start Borek Stary Crasnovia Krasne 17:00
2018-09-30 Aramix Niebylec Grunwald Budziwój 17:00
2018-09-30 Czarni Czudec pauza ---
2018-10-06 Crasnovia Krasne Aramix Niebylec 15:00
2018-10-06 Piast Nowa Wieś Zimowit Rzeszów 15:00
2018-10-07 Czarni Czudec Start Borek Stary 17:00
2018-10-07 Victoria Budy Głogowskie Iskra Zgłobień 14:00
2018-10-07 LKS Hermanowa KS Przybyszówka 17:00
2018-10-07 Plantator Nienadówka Grunwald Budziwój 17:00
2018-10-07 LKS Jasionka pauza ---
2018-10-13 Zimowit Rzeszów Plantator Nienadówka 17:00
2018-10-14 KS Przybyszówka Piast Nowa Wieś 17:00
2018-10-14 Grunwald Budziwój Crasnovia Krasne 17:00
2018-10-14 Iskra Zgłobień LKS Hermanowa 11:30
2018-10-14 Aramix Niebylec Czarni Czudec 17:00
2018-10-14 Start Borek Stary LKS Jasionka 17:00
2018-10-14 Victoria Budy Głogowskie pauza ---
10  2018-10-20 Piast Nowa Wieś Iskra Zgłobień 15:00
10  2018-10-20 Zimowit Rzeszów KS Przybyszówka 15:00
10  2018-10-21 Czarni Czudec Grunwald Budziwój 11:00
10  2018-10-21 LKS Jasionka Aramix Niebylec 12:00
10  2018-10-21 Victoria Budy Głogowskie Start Borek Stary 14:00
10  2018-10-21 Plantator Nienadówka Crasnovia Krasne 14:00
10  2018-10-21 LKS Hermanowa pauza ---
11  2018-10-21 Piast Nowa Wieś pauza ---
11  2018-10-27 Crasnovia Krasne Czarni Czudec 17:00
11  2018-10-28 KS Przybyszówka Plantator Nienadówka 17:00
11  2018-10-28 Grunwald Budziwój LKS Jasionka 17:00
11  2018-10-28 Iskra Zgłobień Zimowit Rzeszów 11:30
11  2018-10-28 Aramix Niebylec Victoria Budy Głogowskie 17:00
11  2018-10-28 Start Borek Stary LKS Hermanowa 17:00
12  2018-10-04 KS Przybyszówka Iskra Zgłobień 11:00
12  2018-11-04 Piast Nowa Wieś Start Borek Stary 17:00
12  2018-11-04 LKS Jasionka Crasnovia Krasne 17:00
12  2018-11-04 Victoria Budy Głogowskie Grunwald Budziwój 17:00
12  2018-11-04 LKS Hermanowa Aramix Niebylec 17:00
12  2018-11-04 Plantator Nienadówka Czarni Czudec 17:00
12  2018-11-04 Zimowit Rzeszów pauza ---
13  2018-11-10 Crasnovia Krasne Victoria Budy Głogowskie 17:00
13  2018-11-11 Iskra Zgłobień Plantator Nienadówka 11:30
13  2018-11-11 Start Borek Stary Zimowit Rzeszów 17:00
13  2018-11-11 Czarni Czudec LKS Jasionka 17:00
13  2018-11-11 Aramix Niebylec Piast Nowa Wieś 17:00
13  2018-11-11 Grunwald Budziwój LKS Hermanowa 17:00
13  2018-11-11 KS Przybyszówka pauza ---

Najbliższe spotkanie

Czarni CzudecIskra Zgłobień
Czarni Czudec   Iskra Zgłobień
2018-09-23, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Grunwald BudziwójIskra Zgłobień
Grunwald Budziwój 3:2 Iskra Zgłobień
2018-09-12, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Crasnovia Krasne 5:1 KS Przybyszówka
Czarni Czudec 5:0 Zimowit Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie 1:1 LKS Hermanowa
Plantator Nienadówka 2:2 Start Borek Stary
LKS Jasionka 2:2 Piast Nowa Wieś
Aramix Niebylec pauza
Grunwald Budziwój 3:2 Iskra Zgłobień

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Piast Nowa Wieś - Victoria Budy Głogowskie
Zimowit Rzeszów - LKS Jasionka
Iskra Zgłobień - Crasnovia Krasne
Start Borek Stary - Aramix Niebylec
LKS Hermanowa - Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka - Czarni Czudec
Grunwald Budziwój - pauza

Losowa galeria

Iskra - Płomyk
Ładowanie...

MEDIA