Klub Sportowy LKS Iskra Zgłobień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sponsorzy

FIRMA ALMIR

Mirosław Świder

Obróbka CNC

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 133, wczoraj: 505
ogółem: 1 215 572

statystyki szczegółowe

Logowanie

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Grzegorz Hass bramkarz 1 0 0 0 0 0 90 90
2. Mateusz Drzał bramkarz 16 0 0 0 1 0 1440 90
3. Michał Pękala bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Bartosz Worosz obrońca 12 2 0 0 4 0 970 81
5. Konrad Rzepka obrońca 4 0 0 0 0 0 9 3
6. Patryk Kuter obrońca 1 0 0 0 0 0 45 45
7. Łukasz Buda obrońca 2 0 0 0 0 0 19 10
8. Mateusz Sanek obrońca 2 0 0 0 0 1 44 22
9. Andrzej Długosz obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Mateusz Kunysz obrońca 4 0 0 0 0 0 9 3
11. Mirosław Borek obrońca 16 2 2 0 4 0 1401 88
12. Paweł Nowak obrońca 15 0 0 0 3 0 1350 90
13. Paweł Sworst obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Dominik Guzy obrońca 4 0 0 0 0 0 346 87
15. Michał Ostrowski obrońca 12 0 0 0 3 0 973 82
16. Jacek Borek obrońca 1 0 0 0 0 0 45 45
17. Sławomir Sendecki obrońca 14 0 0 0 7 0 809 58
18. Szymon Mędrygał pomocnik 11 0 2 0 3 0 894 82
19. Bogdan Ruszała pomocnik 15 1 3 0 2 0 946 64
20. Damian Bijoś pomocnik 1 0 0 0 0 0 28 28
21. Wojciech Rytkiewicz pomocnik 10 0 1 0 0 0 626 63
22. Patryk Mika pomocnik 12 2 0 0 2 0 812 68
23. Witold Wybraniec pomocnik 4 0 2 0 0 0 360 90
24. Hubert Skalski pomocnik 10 1 0 0 1 0 810 81
25. Arkadiusz Baran pomocnik 1 0 0 0 0 0 45 45
26. Tymoteusz Augustyn pomocnik 5 0 0 0 0 0 355 71
27. Kamil Poninkiewicz pomocnik 3 0 0 0 0 0 116 39
28. Michał Miłek pomocnik 1 0 0 0 0 0 19 19
29. Damian Kościak pomocnik 14 1 3 0 0 0 1135 82
30. Dawid Ostrowski pomocnik 9 1 0 0 0 0 147 17
31. Kamil Ostrowski pomocnik 14 5 1 0 5 0 1206 87
32. Konrad Piotrowski napastnik 5 0 0 0 0 0 93 19
33. Krzysztof Rzepka napastnik 4 1 0 0 3 0 198 50
34. Maciej Oparowski napastnik 2 0 0 0 0 0 85 43
35. Viktor Martynenko napastnik 2 0 0 0 0 0 26 13
36. Michał Bać napastnik 12 3 1 0 1 0 1032 86
37. Karol Wójcik napastnik 1 0 0 0 0 0 45 45
38. Tomasz Pietrasiewicz napastnik 3 5 0 0 0 0 259 87

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Pękala Jan Prezes Klubu
2. Pękala Karol Kierownik Drużyny
3. Jaromir Kocot Trener

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Damian Świder obrońca 0 0 0 0 0 0 0
2. Sławomir Bereś obrońca 0 0 0 0 0 0 0
3. Łukasz Trznadel pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Łukasz Franczykowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0
5. Tomasz Ziemiński obrońca 0 0 0 0 0 0 0
6. Łukasz Surowiec bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
7. Jakub Broda pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
8. Adam Kamyk pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
9. Krystian Skiba pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
10. Rafał Sawicki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
11. Michał Markiewicz napastnik 0 0 0 0 0 0 0
12. Grzegorz Rykała pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
13. Waldemar Rzepka obrońca 0 0 0 0 0 0 0
14. Bartosz Weres pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
15. Łukasz Wójcik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
16. Kamil Drob pomocnik 0 0 0 0 0 0 0

Najbliższe spotkanie

Iskra ZgłobieńGrunwald Budziwój
Iskra Zgłobień   Grunwald Budziwój
2018-04-28, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS JasionkaIskra Zgłobień
LKS Jasionka 1:4 Iskra Zgłobień
2018-04-22, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
LKS Jasionka 1:4 Iskra Zgłobień
KS Zaczernie 4:3 LKS Trzebownisko
Czarni Czudec 2:0 LKS Hermanowa
KS Przybyszówka 0:2 Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie 1:1 Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Budziwój 3:1 Świlczanka Świlcza
Granit Wysoka Strzyżowska 3:1 KP Zabajka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Iskra Zgłobień - Grunwald Budziwój
KP Zabajka - Victoria Budy Głogowskie
LKS Trzebownisko - LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza - Czarni Czudec
Grom Mogielnica - Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska - KS Zaczernie
LKS Hermanowa - KS Przybyszówka

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Losowa galeria

Staroniwa - Iskra
Ładowanie...

MEDIA