Klub Sportowy LKS Iskra Zgłobień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sponsorzy

FIRMA ALMIR

Mirosław Świder

Obróbka CNC

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 149, wczoraj: 546
ogółem: 1 180 794

statystyki szczegółowe

Logowanie

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Paweł Nowak
Paweł Nowak 1080 minut
2. Mateusz Drzał
Mateusz Drzał 1080 minut
3. Mirosław Borek
Mirosław Borek 1041 minut
4. Michał Bać
Michał Bać 1032 minut
5. Kamil Ostrowski
Kamil Ostrowski 936 minut
6. Damian Kościak
Damian Kościak 820 minut
7. Michał Ostrowski
Michał Ostrowski 793 minut
8. Bartosz Worosz
Bartosz Worosz 737 minut
9. Szymon Mędrygał
Szymon Mędrygał 677 minut
10. Bogdan Ruszała
Bogdan Ruszała 668 minut
11. Sławomir Sendecki
Sławomir Sendecki 650 minut
12. Hubert Skalski
Hubert Skalski 630 minut
13. Wojciech Rytkiewicz
Wojciech Rytkiewicz 626 minut
14. Patryk Mika
Patryk Mika 589 minut
15. Witold Wybraniec
Witold Wybraniec 360 minut
16. Tymoteusz Augustyn
Tymoteusz Augustyn 355 minut
17. Krzysztof Rzepka
Krzysztof Rzepka 139 minut
18. Dawid Ostrowski
Dawid Ostrowski 102 minut
19. Grzegorz Hass
Grzegorz Hass 90 minut
20. Maciej Oparowski
Maciej Oparowski 85 minut
21. Konrad Piotrowski
Konrad Piotrowski 48 minut
22. Arkadiusz Baran
Arkadiusz Baran 45 minut
23. Patryk Kuter
Patryk Kuter 45 minut
24. Jacek Borek
Jacek Borek 45 minut
25. Karol Wójcik
Karol Wójcik 45 minut
26. Mateusz Sanek
Mateusz Sanek 44 minut
27. Damian Bijoś
Damian Bijoś 28 minut
28. Łukasz Buda
Łukasz Buda 19 minut
29. Mateusz Kunysz
Mateusz Kunysz 9 minut
30. Konrad Rzepka
Konrad Rzepka 9 minut

Najbliższe spotkanie

Iskra ZgłobieńLKS Hermanowa
Iskra Zgłobień   LKS Hermanowa
2018-03-31, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Grunwald BudziwójIskra Zgłobień
Grunwald Budziwój 0:2 Iskra Zgłobień
2017-11-18, 18:00:00
mecz zaległy, Stadion Miejski "Stal" w Rzeszowie
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Jasionka 1:5 KS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska 2:3 Grunwald Budziwój
LKS Trzebownisko 2:2 Czarni Czudec
Grom Mogielnica 4:2 LKS Hermanowa
Victoria Budy Głogowskie 2:1 Iskra Zgłobień
KP Zabajka 1:1 Świlczanka Świlcza
KS Zaczernie 3:1 Granit Wysoka Strzyżowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Iskra Zgłobień - LKS Hermanowa
Grom Mogielnica - Świlczanka Świlcza
Iskra Zgłobień - Grunwald Budziwój
Orzeł Wysoka Głogowska - Czarni Czudec
LKS Trzebownisko - KS Przybyszówka
LKS Jasionka - Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Jasionka - Victoria Budy Głogowskie

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Losowa galeria

Sokół Grodzisko - Iskra
Ładowanie...

MEDIA