Klub Sportowy LKS Iskra Zgłobień - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Sponsorzy

FIRMA ALMIR

Mirosław Świder

Obróbka CNC

 

 

 

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 546
ogółem: 1 180 817

statystyki szczegółowe

Logowanie

Relacja spotkania

herb Grunwald Budziwój
0:2
(0:0)
herb Iskra Zgłobień
Grunwald Budziwój   Iskra Zgłobień
mecz zaległy, Stadion Miejski "Stal" w Rzeszowie

2017-11-18, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Iskra Zgłobień Informacje o kadrze Iskra Zgłobień

1. Mateusz Drzał   
2. Bartosz Worosz kapitan   
3. Michał Ostrowski   
4. Mirosław Borek    
5. Paweł Nowak ??ta kartka   
6. Patryk Mika bramka ??ta kartka   
7. Hubert Skalski ??ta kartka   
8. Damian Kościak   
9. Bogdan Ruszała bramka  (1 asysta) ??ta kartka   
10. Wojciech Rytkiewicz    
11. Sławomir Sendecki  zmiana 89" Mateusz Kunysz   

Oceny zawodników »

herb Iskra Zgłobień Prezentacja graficzna składu drużyny Iskra Zgłobień


Michał Ostrowski
Damian Kościak
zmiana
Sławomir Sendecki
Mateusz Kunysz
Bartosz Worosz
Bogdan Ruszała
Mateusz Drzał
Mirosław Borek
Wojciech Rytkiewicz
Paweł Nowak
Patryk Mika
Hubert Skalski

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Iskra ZgłobieńLKS Hermanowa
Iskra Zgłobień   LKS Hermanowa
2018-03-31, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Grunwald BudziwójIskra Zgłobień
Grunwald Budziwój 0:2 Iskra Zgłobień
2017-11-18, 18:00:00
mecz zaległy, Stadion Miejski "Stal" w Rzeszowie
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
LKS Jasionka 1:5 KS Przybyszówka
Orzeł Wysoka Głogowska 2:3 Grunwald Budziwój
LKS Trzebownisko 2:2 Czarni Czudec
Grom Mogielnica 4:2 LKS Hermanowa
Victoria Budy Głogowskie 2:1 Iskra Zgłobień
KP Zabajka 1:1 Świlczanka Świlcza
KS Zaczernie 3:1 Granit Wysoka Strzyżowska

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Iskra Zgłobień - LKS Hermanowa
Grom Mogielnica - Świlczanka Świlcza
Iskra Zgłobień - Grunwald Budziwój
Orzeł Wysoka Głogowska - Czarni Czudec
LKS Trzebownisko - KS Przybyszówka
LKS Jasionka - Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Jasionka - Victoria Budy Głogowskie

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Losowa galeria

Sokół Grodzisko - Iskra
Ładowanie...

MEDIA